صفحه ها
دسته
دوستان من
دسترسی سریع
دانش و فناوری
تغذیه و سلامتی
عشق یا نفرت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 113509
تعداد نوشته ها : 233
تعداد نظرات : 16
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

تغییر نام موسسة مالی و اعتباری سینا به بانک سینا در بورس
یک شنبه 6 اردیبهشت 1388
نام موسسة مالی و اعتباری سینا با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک مرکزی و اداره ثبت شرکت‌ها به بانک سینا تغییر یافت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه ایران به نقل از رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی، با توجه به اقدامات اولیه انجام شده توسط موسسة مالی و اعتباری سینا از بدو ورود شرکت به بورس و افزایش سرمایه اخیر به منظور رساندن سرمایه به حداقل مورد نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اخذ موافقت تغییر نام از موسسه مالی و اعتباری به بانک سینا و ثبت آن در ادارة ثبت شرکت‌ها، نام شرکت از امروز به صورت رسمی در سازمان بورس نیز به بانک سینا تغییر یافت.

امیر حمزه مالمیر گفت: مقرر شده است که مجمع عمومی فوق‌العادة شرکت به منظور اصلاح اساسنامة شرکت مطابق نمونة سازمان بورس و بانک مرکزی حداکثر تا زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانة شرکت برگزار گردد.
 

دسته ها : اقتصاد
سه شنبه بیست و دوم 2 1388

سفارش اینترنتی خرید و فروش سهام در بازار سرمایه افزایش یافت
سه شنبه 8 اردیبهشت 1388
مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: هم اکنون بیش از 10 هزار مشتری سفارش های خرید و فروش خود را از طریق اینترنت به کارگزاران ارسال می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، "ایوب باقرتبار" با بیان اینکه بیش از شش سال از راه‌اندازی نخستین سامانه ارسال سفارش‌های خرید و فروش اینترنتی در بازار سرمایه می گذرد، افزود: شرکت‌های کارگزاری با نصب سیستم‌های نرم‌افزاری پیشرفته در صدد توسعه خرید و فروش اینترنتی سهام هستند.

مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس اظهار داشت : در حال حاضر 40 شرکت کارگزاری علاوه بر سفارش الکترونیکی، امکان پرداخت الکترونیکی را در شرکت‌های خود فراهم کرده‌اند.

وی گفت : دو شرکت کارگزاری مفید و بانک صادرات به ترتیب با 2630 و 2237 مشتری بیشترین تعداد مشتریان اینترنتی را در اختیار دارند.

باقر تبار ادامه داد : هم اکنون 14 شرکت کارگزاری (حافظ، سهم آشنا، بانک سپه، بانک سامان، بانک اقتصاد نوین، مشاوران سهام، راهبرد، بانک صادرات، دنیای خبره، بانک ملی، مهرآفرین، ایمن بورس، سرمایه و دانش و رشد پایدار) نیز بین 100 تا 700 مشتری اینترنتی دارند.

وی خاطر نشان کرد : مشتریان اینترنتی معمولا افرادی هستند که بطور دائم، در زمان رکود و رونق بازار در بورس فعال هستند. بگفته مدیر نظارت بر کارگزاران، تعداد مشتریان فعال اینترنتی در ماه‌های بهمن و اسفند 1387 در زمان رکود بازار به ترتیب 1925 و 1919 نفر بودند که حجم خرید و فروش آن‌ها در ماه‌های فوق به ترتیب 157 و 80 میلیارد ریال بوده است.

مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس به تجربه چند ساله سرمایه‌گذاران در ارسال سفارش الکترونیکی اشاره کرد و افزود : به طور حتم با راه‌اندازی سامانه معاملات "آن‌لاین" در سال 88، حجم و ارزش معاملات الکترونیکی سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه افزایش چشمگیری خواهد یافت.
 

دسته ها : اقتصاد
دوشنبه بیست و یکم 2 1388
شرکت سونی پیش بینی کرده در سال 2009 با ضرری معادل 3 میلیارد دلار مواجه خواهد شد .
دسته ها : اقتصاد
شنبه پنجم 11 1387

قیمت نفت افزایش یافت!

آیامیدانید چرا؟

دلیل آن اینست که عربستان صعودی عرضه نفت خود را کاهش داده و در نتیجه باعث افزایش فیمت نفت شده است.

دسته ها : اقتصاد
شنبه بیست و هشتم 10 1387

نظر شما درباره ی یارانه هایی که دولت قراراست ارئه دهد چیست؟

منتظر نظرات شما هستم.

دسته ها : اقتصاد
شنبه بیست و هشتم 10 1387
X