صفحه ها
دسته
دوستان من
دسترسی سریع
دانش و فناوری
تغذیه و سلامتی
عشق یا نفرت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 77437
تعداد نوشته ها : 240
تعداد نظرات : 16
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
"گیتار الکتریک" سازی است که قطعا تمامی خصوصیات آن منحصر بفرد است. در جایی که تمامی دانش روز و فن آوری معطوف کاهش شکستگی ها برای خوشنودی حس شنوایی است، این مقوله در گیتار الکتریک حسی بینظیر و عمیق را بوجود می آورد که التیام دل هایی است که "دیوارها" را برای درک احساسات خود مناسب نمی دانند. JamMate حرکتی بزرگ برای تمامی کسانی است که عاشق گیتار الکتریک هستند. شما چه علاقمند و آماتور باشید و چه حرفه ای، گیتارهای JamMate همدم شما و رفیقی نزدیک در پیشرفت تکنیک های این ساز منحصر بفرد خواهد بود. با JamMate آرزوی تمرین و حس در جنگل دیگر محال نخواهد بود.یک هدفون اکتیو و لپ تاب شما، سیستم کاملی است که بسادگی در هر نقطه ای بدون نیاز به برق، امکانات ضبط و تمرین را برای شما مهیا خواهد کرد. این امکانات در کنار رودخانه، دریاچه ای آرام و یا خشمگین، در قایقی بزرگ و کوچک، کلبه ای دور دست، دهکده و قبیله ای آشنا و غریب قطعا احساساتی را بر خواهد انگیخت که مولد موسیقی های شورانگیز خواهد بود که ما با افتخار در آنها سهم خواهیم داشت در صحنه با استفاده از خروجی USB گیتارهای JamMate قدرت مانور شما به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت. مشکلات فیدبک دیگر غیر قابل حل نخواهد بود و می توانید آن را بسادگی مرتفع سازید.  
بیاد داشته باشیم گیتار الکتریک همواره سمبل زجه های انسان هایی است که مورد آزار و تهدید قدرتمندان زورگو بوده اند. بزرگان انقلابی موسیقی مانند
Jimi Hendrix, Bob Dylan, Bob Marley, Pink Floyd, …… و بسیاری دیگر همواره از این ساز برای تجلی عالی ترین احساسات خود در راه ایدئولوژی و نهضت های خود به عنوان اصلی ترین اسلحه مورد استفاده قرار داده اند. JamMate علامت تجاری کمپانی SIMS Corp. برای گیتارهای الکتریک با خروجی USB است که قسمتی از مجموعه صنعتی Samick ژاپن هستند. هدف اصلی SIMS ارائه محصولات موسیقی دیجیتال، استودیوهای دیجیتال، اینترفیس های صدا است. امیدوارم که این حرکت نیز همانند گذشته باعث پیشرفت فعالیت های هنری ایران عزیز باشد. تحولی شگرف در دنیای موسیقی
 
گیتارهای
JamMate نسل جدید گیتارهای الکتریک هستند که علاوه بر مشخصه های استاندارد یک گیتار الکتریک حرفه ای، داری خروجی USB و پیکاپ های ویژه بسیار مرغوب بوده که امکان دیجیتایز کردن مستقیم سیگنال گیتار را برای تمرین و اجرای زنده فراهم می آورد. گیتارهای JamMate دارای قابلیت های و امتیازات فراوانی هستند که شما را از دنیای گیتار الکتریک آنالوگ رها خواهد کرد.
  "پلاگ و پلی" واقعی، با USB !!!!!
 با وجود خروجی
USB در روی گیتارهای JamMate، نیاز شما به کابل های ارتباطی متعدد مانند کابل صدا، کابل تغذیه و آمپلیفایر گیتار جهت اعمال افکت ها، رفع خواهد شد و تنها با یک کابل USB، گیتار الکتریک شما با تمامی امکانات آماده استفاده خواهد بود.  
 
 
کامپیوتر شما به آمپلی فایر حرفه ای گیتار الکتریک تبدیل خواهد شد !!!!!
 با استفاده از گیتارهای
JamMate
و نرم افزار مربوطه، قادر خواهید بود که قطعات موسیقی خود را بدون نیاز به میکروفون، آمپلیفایر و یا اینترفیس های خاص، ضبط کنید.  
 
 
صدایی حرفه ای و تمیز !!!!
 شما دارای صدایی تمیز و عاری از هرگونه نویز با گیتارهای
JamMate خواهید بود. در گیتارهای الکتریک JamMate ، سیگنال پیکاپ مستقیما دیجیتایز می شود و از طریق پورت USB منتقل می گردد. بدون نویز و افت کیفیت.  
 
 بهترین وسیله برای تمرین در راه درخشش به عنوان یک گیتاریست بین المللی !!!!
 با وجود خروجی هدفون ویژه ای که در روی گیتار
JamMate وجود دارد، شما می توانید تمرینات خود را در هر شرایطی ادامه دهید !! همچنین یک هدفون اکتیو با صدای مطلوب در بسته گیتار شما هدیه شده است !!! همچنین از این خروجی که از نوع Line است می توانید برای ارتباط با انواع سیستم های صوتی (حتی یک رکوردر Mp3 !!!!) استفاده کنید. فراموش نکنید که گیتارهای الکتریک آنالوگ فقط یک خروجی Hi-Z دارند که فقط می توانید به ورودی های مخصوص این پورت آن را متصل نمایید.  
 
 یک گیتار الکتریک استاندارد !!!!  
 گیتارهای
JamMate دارای تمامی خصوصیات و قابلیت های یک گیتار الکتریک استاندارد هستند و به بهترین نحو در نقش یک گیتار الکتریک سنتی عمل خواهند نمود. دسته عالی، پیکاپ های مرغوب، سیستم کوک حرفه ای، بدنه با دوام، رنگ آمیزی حرفه ای در حد گیتارهای چند هزار دلاری، ...... همگی خصوصیات JamMate هستند.
منبع www.erteash.com
دسته ها : موسیقی
دوشنبه بیست و یکم 2 1388
X